+48 61 863 00 01

 

Przeprowadzki ALFA & OMEGA Poznań!
 

Od niemal 20 lat świadczymy usługi transportowe na terenie Poznania, a także innych polskich miast. Na życzenie Klienta podejmiemy się nawet przeprowadzki międzynarodowej.

Jesteśmy w stanie obsłużyć niewymagający transport polegający na przewozie nawet kilku mebli. Na co dzień pomagamy także w przeprowadzce biur czy całych firm oraz instytucji. Nie tylko w Poznaniu, ale i w całej Europie. Naszym głównym celem jest sprawne zorganizowanie Twojej przeprowadzki.

Każdą usługę transportu czy przewozu uzależniamy od wielu czynników. Cena konkretnej przeprowadzki w obrębie Poznania jest przez nas szacowana w inny sposób niż np. przeprowadzki międzynarodowej. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Osobom mieszkającym w Poznaniu proponujemy usługę wyceny przeprowadzki – w domu lub biurze. Taka wizyta jest nieodpłatna i, co najważniejsze, nie obliguje do wykonania przewozu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, staramy się dokładnie zapoznać ze skalą potencjalnej przeprowadzki. Pomaga to w dokładnym oszacowaniu ceny, co jest ważne dla obu stron. Taki sposób jest preferowany i nieodzowny zwłaszcza przy przeprowadzkach firm. Umożliwiamy także wycenę telefoniczną.

Oprócz świadczenia usług z zakresu przeprowadzek, w Poznaniu i okolicach wykonujemy utylizację mebli oraz niszczenie dokumentów.

 


Strona głównaStrona główna
list nominacyjny
© 2016 Alfa i Omega Przeprowadzki. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl