+48 61 863 00 01

Oferta dot Utylizacja mebli

Jeżeli masz problem ze starymi meblami czy popsutym sprzętem to dobrze trafiłeś.
Prowadzisz firmę, potrzebujesz dokumentów potrzebnych do zdjęcia ze stanów niepotrzebnych przedmiotów. Nasza firma pomoże Państwu w znalezieniu optymalnego sposobu zutylizowania prawie wszystkiego. Współpracujemy z czołowymi potentatami w branży recyclingu.
Nie musisz porównywać ofert z wielu firm ? my zrobimy to za Ciebie.
Przedstawimy najlepsze ceny na pozbycie się starej szafy czy zniszczonego biurka. Uszkodzone meble nie będą już stały w kątach i zabierały miejsce.

Niszczenie Dokumentów
Wspólnie z naszymi Partnerami zajmującymi się wyłącznie niszczeniem starych dokumentów zajmiemy się spakowaniem zabezpieczeniem i dostarczeniem do miejsca zniszczenia nie tylko dokumentów ale także wszelkiego rodzaju nośników informacji.
Urządzenia naszych partnerów spełniają normy europejskie w tym DIN 32757, dzięki czemu uzyskujemy w procesie niszczenia dokumentację o stopniu nieczytelności zgodnym z I, II, III i IV klasą tajności. Gwarantujemy całkowitą nieczytelność każdego powierzonego nam dokumentu.
Po wykonaniu usługi wydajemy:

  1. Protokół zniszczenia dokumentacji niearchiwalnej.
  2. Dokumentację filmową z procesu niszczenia (na życzenie) na nośniku DVD

Pamiętaj czas to pieniądz, w jednej firmie Załatwisz przeprowadzkę, utylizację mebli czy niszczenie dokumentów.
To my za Ciebie znajdziemy optymalne rozwiązanie na pozbycie się starej dokumentacji.

 Utylizacja mebli

© 2016 Alfa i Omega Przeprowadzki. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl